WEBINARY POWTÓRKOWE DLA 8-KLASISTÓW >>>

warsztaty zimowe! >>>

SPRAWDŹ

Wybierz szkoły TEB Edukacja!

Ucz się w przyjaznej atmosferze i realizuj swoje pasje.

W skrócie:

Technikum to 2 w 1. Matura i zawód w kieszeni daje Ci bezpieczeństwo - możesz zarówno kontynuować naukę na studiach, a jeśli będziesz mieć potrzebę podjęcia pracy - technikum daje możliwość zdobycia konkretnego zawodu, do którego zostaniesz doskonale przygotowany.

Jak?

Dzięki 50% zajęć praktycznych i nauce o rok dłużej. Robiąc to, co jest Twoją pasją, będziesz się super bawić w szkole, a później z przyjemnością chodzić do pracy.Im częściej skłaniasz się do odpowiedzi, że w życiu umiejętności są ważniejsze od dokumentów, że profesjonalnie i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne i pracownie mają wpływ na jakość kształcenia i bezpieczeństwo, że atmosfera i ludzie mają znaczenie, że życie wymaga ciągłego rozwijania się i kształcenia, a szkoła powinna przygotowywać w praktyce do wykonywania zawodu - tym bardziej nasze Technikum TEB Edukacja jest miejscem dla ciebie!

SPRAWDŹ

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

~

Swoje zainteresowania uczniowie mogą rozwijać dzięki nauce
w klasach o profilach: kosmetologicznym, kryminalistycznym, policyjnym, projektowania graficznego, politechnicznym, ekonomicznym, wojskowym oraz media i komunikacja.

Nauka w klasach profilowanych pozwala przetestować, czy dana dziedzina jest tą w której uczeń chciałby się dalej rozwijać. Absolwenci naszej szkoły, łatwiej poradzą sobie na studiach związanych z daną specjalnością.

W naszych szkołach stosujemy innowacyjny system oceniania. Zamiast tradycyjnych ocen uczniowie zdobywają punkty, które dopiero na koniec semestru przeliczane są na stopnie, a wrzesień jest miesiącem bez oceniania.

SPRAWDŹ

TEB Liceum to propozycja dla uczniów, którzy chcą się dobrze przygotować do matury i jednocześnie rozwijać swoje talenty i pasje.

~

Click to play video